Stamboom Goes en meer » Neeltje van der Giesen

Persoonlijke gegevens Neeltje van der Giesen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 april 2016.

Gezin van Neeltje van der Giesen

Zij had een relatie met Jan Pak.


Kind(eren):

  1. Pietertje Pak  1825-1901 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van der Giesen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van der Giesen

Neeltje van der Giesen
????-


Jan Pak
± 1774-????

Pietertje Pak
1825-1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Giesen


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I57889.php : benaderd 14 januari 2026), "Neeltje van der Giesen".