Stamboom Goes en meer » Johanna van den Bogaart

Persoonlijke gegevens Johanna van den Bogaart 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 januari 2015.

Gezin van Johanna van den Bogaart

Zij had een relatie met Willem van Herpen.


Kind(eren):

  1. Maria van Herpen  ± 1794-1888 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van den Bogaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van den Bogaart

Johanna van den Bogaart
????-


Maria van Herpen
± 1794-1888

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Bogaart


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I5113.php : benaderd 11 januari 2026), "Johanna van den Bogaart".