Stamboom Goes en meer » Antonius Johannes Markus (1912-)

Persoonlijke gegevens Antonius Johannes Markus 


Gezin van Antonius Johannes Markus

Hij is getrouwd met Barta Maria Bredero.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1935 te Utrecht, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Johannes Markus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Johannes Markus


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. HUA BS Geboorte Utrecht, akte 733
  2. HUA BS Huwelijk Utrecht, akte 1252

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1912 lag tussen 4,7 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 20 november 1935 lag tussen 4,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Lou Geels, Nederlands acteur (onder andere Bromsnor uit Swiebertje) († 1979)
  • 1908 » Martien Coppens, Nederlands fotograaf († 1986)
  • 1909 » Ernest Gallo, Amerikaans wijnondernemer († 2007)
  • 1913 » Leonie Tholen, Nederlands schoonspringster († 2012)
  • 1913 » Reinhard Hardegen, Duits WO II-duikbootcommandant († 2018)
  • 1916 » Henk Ooms, Nederlands baanwielrenner († 1993)

Over de familienaam Markus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Markus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Markus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Markus (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I31086.php : benaderd 10 januari 2026), "Antonius Johannes Markus (1912-)".