Stamboom Goes en meer » Gijsbert "Gijs" van der Louw

Persoonlijke gegevens Gijsbert "Gijs" van der Louw 

  • Roepnaam is Gijs.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 februari 2011.

Gezin van Gijsbert "Gijs" van der Louw

Hij is getrouwd met Annetje de Bont.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1734 te Houten.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1734 te Schalkwijk.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert "Gijs" van der Louw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert van der Louw

Gijsbert van der Louw
????-

1734

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. trouwboek gerecht van Houten, bewerking geneaknowhow.net
  2. RK trouwboek van Schalkwijk, bewerking geneaknowhow.net

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Louw


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I30418.php : benaderd 20 januari 2026), "Gijsbert "Gijs" van der Louw".