Stamboom Goes en meer » Joannes Cornelisse van de Leemkolk

Persoonlijke gegevens Joannes Cornelisse van de Leemkolk 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 mei 2011.

Gezin van Joannes Cornelisse van de Leemkolk

Hij had een relatie met Annigje van den Berg.


Kind(eren):

  1. Jan van de Leemkolk  1767-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Cornelisse van de Leemkolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Cornelisse van de Leemkolk

Joannes Cornelisse van de Leemkolk
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Leemkolk


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I28674.php : benaderd 8 januari 2026), "Joannes Cornelisse van de Leemkolk".