Stamboom Goes en meer » Joanna "Jannigje" van Hazendonk

Persoonlijke gegevens Joanna "Jannigje" van Hazendonk 

  • Roepnaam is Jannigje.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juni 2011.

Gezin van Joanna "Jannigje" van Hazendonk

Zij is getrouwd met Hermanus van den Boogaard.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1786 te Wijk bij Duurstede.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna "Jannigje" van Hazendonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna van Hazendonk

Joanna van Hazendonk

1786

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RK trouwboek van Wijk bij Duurstede, bewerking geneaknowhow.net

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Hazendonk


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I18917.php : benaderd 16 januari 2026), "Joanna "Jannigje" van Hazendonk".