Stamboom Goes en meer » Maria Harreman (1904-)

Persoonlijke gegevens Maria Harreman 


Gezin van Maria Harreman

Zij is getrouwd met Wilhelm van Munster.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1927 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Harreman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Harreman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stadsarchief Rotterdam BS Geboorte Roterdam, akte 12833
  2. Stadsarchief Rotterdam BS Huwelijk Rotterdam, akte pag.j097v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1904 lag tussen 4,4 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 10 augustus 1927 lag tussen 12,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Väinö Muinonen, Fins atleet († 1978)
  • 1899 » Karl Roemer, Duits jurist, advocaat-generaal bij het Europees Hof van Justitie († 1984)
  • 1905 » Daniil Charms, Russisch absurdistisch schrijver en filosoof († 1942)
  • 1905 » Frans Prinsen, Belgisch atleet (overleden?)
  • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
  • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)

Over de familienaam Harreman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Harreman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Harreman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Harreman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I18569.php : benaderd 19 januari 2026), "Maria Harreman (1904-)".