Stamboom Goes en meer » Guurtje de Groot

Persoonlijke gegevens Guurtje de Groot 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 augustus 2009.

Gezin van Guurtje de Groot

Zij had een relatie met Teunis Pronk.


Kind(eren):

  1. Jan Pronk  ± 1800-1864 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guurtje de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Guurtje de Groot

Guurtje de Groot


Jan Pronk
± 1800-1864

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I17854.php : benaderd 18 januari 2026), "Guurtje de Groot".