Stamboom Goes en meer » Cornelis Jacobus de Jonge (1906-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jacobus de Jonge 


Gezin van Cornelis Jacobus de Jonge

Hij is getrouwd met Cathelina Jacoba de Baare.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1938 te Breskens, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jacobus de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jacobus de Jonge

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jacobus de Jonge

Arie de Jonge
1866-1943

Cornelis Jacobus de Jonge
1906-

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zeeuws Archief BS Geboorte Breskens, akte 50
  2. Zeeuws Archief BS Huwelijk Breskens, akte 13

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 september 1906 lag tussen -0,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 18 augustus 1938 lag tussen 11,2 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jonge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I136108.php : benaderd 1 maart 2026), "Cornelis Jacobus de Jonge (1906-)".