Stamboom Goes en meer » Lena Rolfes (1889-????)

Persoonlijke gegevens Lena Rolfes 


Gezin van Lena Rolfes

Zij is getrouwd met Johann Kasper Trechsel.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1909 te Vlagtwedde, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Lena Trechsel  1910-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Rolfes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Rolfes

Lena Rolfes
1889-????

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GA BS Geboorte Vlagtwedde, akte 122
  2. GA BS Huwelijk Vlagtwedde, akte 49

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1889 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 27 november 1909 lag tussen -0,7 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 2,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rolfes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rolfes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rolfes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rolfes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I130083.php : benaderd 17 maart 2026), "Lena Rolfes (1889-????)".