Stamboom Goes en meer » Johann Rütten (± 1898-1961)

Persoonlijke gegevens Johann Rütten 


Gezin van Johann Rütten

Hij is getrouwd met Anna Pelzer.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1923 te Kerkrade.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Rütten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. HCL BS Overlijden Kerkrade, akte 55
  2. HCL BS Huwelijk Kerkrade, akte 191

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1961 lag tussen 2,3 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Premier Patrice Lumumba van het voormalige Belgisch Kongo wordt vermoord.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
    • 25 mei » De Amerikaanse president John F. Kennedy kondigt aan dat tegen het einde van het decennium een Amerikaan op de maan zal lopen en veilig terugkeren (Project Apollo).
    • 21 juli » Amerikaan Virgil Grissom wordt gelanceerd aan boord van de Mercury MR-4.
    • 9 november » Opheffing tram in Leiden. (NZH)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rütten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rütten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rütten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rütten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I128763.php : benaderd 15 maart 2026), "Johann Rütten (± 1898-1961)".