Stamboom Goes en meer » Antonie Cornelis Frederik van Luijk (1878-????)

Persoonlijke gegevens Antonie Cornelis Frederik van Luijk 


Gezin van Antonie Cornelis Frederik van Luijk

Hij is getrouwd met Hilegonda Engelina Bertina Vermeulen.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1904 te Rotterdam, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 6 september 1912 te Rotterdam.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Cornelis Frederik van Luijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Zeeuws Archief BS Geboorte Middelburg, Gemeente Middelburg, Zeeland, Nederland, akte 332
  2. Stadsarchief Rotterdam BS Huwelijk Rotterdam, akte pag.g49
  3. Stadsarchief Rotterdam BS echtscheidingsregister Rotterdam, akte pag.s97v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 augustus 1878 lag rond de 18,3 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Luijk


De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I115994.php : benaderd 12 februari 2026), "Antonie Cornelis Frederik van Luijk (1878-????)".