Stamboom Goes en meer » Dirkje Cornelia Treur (1900-1916)

Persoonlijke gegevens Dirkje Cornelia Treur 


Gezin van Dirkje Cornelia Treur

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Cornelia Treur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Cornelia Treur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Cornelia Treur

Hendrik Treur
± 1807-1875
Willem van der Wel
± 1841-1881

Dirkje Cornelia Treur
1900-1916


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. ELenO BS Geboorte Rijnsaterwoude, akte 4
  2. NA BS Overlijden Alphen aan den Rijn, akte 78

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1900 lag rond de 13,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
  • De temperatuur op 20 september 1916 lag tussen 3,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Treur

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Treur.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Treur.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Treur (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Goes en meer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees Goes, "Stamboom Goes en meer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-goes/I104394.php : benaderd 7 februari 2026), "Dirkje Cornelia Treur (1900-1916)".