De temperatuur op 5 september 1758 lag rond de 17,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
6 juli » Kardinaal Carlo Rezzonico wordt gekozen tot Paus Clemens XIII.
16 juli » Kroning van paus Clemens XIII in Rome.
11 september » Paus Clemens XIII creëert één nieuwe kardinaal, zijn neef en naamgenoot Carlo Rezzonico junior.
Trouwdag 4 mei 1788
De temperatuur op 4 mei 1788 lag rond de 11,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
28 januari » De eerste Australische strafkolonie wordt gevestigd bij Botany Bay.
7 april » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
Dag van overlijden 20 januari 1793
De temperatuur op 20 januari 1793 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Yves Gob, "Stamboom Gob", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gob/I57000.php : benaderd 7 januari 2026), "Jean Hubert MARLY (1758-1793)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.