Stamboom Gob » Catherine de CEREXHE

Persoonlijke gegevens Catherine de CEREXHE 


    Gezin van Catherine de CEREXHE

    Zij is getrouwd met Servais le FOULON.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Simon le FOULON  1683-????
    2. Nicolas le FOULON  1686-???? 
    3. Simon le FOULON  1688-????
    4. Servais le FOULON  1691-????
    5. Catherine le FOULON  1694-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catherine de CEREXHE?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Catherine de CEREXHE


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De CEREXHE


    De publicatie Stamboom Gob is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Yves Gob, "Stamboom Gob", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gob/I46804.php : benaderd 31 december 2025), "Catherine de CEREXHE".