Stamboom Gob » Marie RACKET (1544-> 1597)

Persoonlijke gegevens Marie RACKET 


Gezin van Marie RACKET

(1) Zij is getrouwd met Jean GROULART delle XHAVEE.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1565, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Pierre ANSILLON.

Zij zijn getrouwd na 1578.


Kind(eren):

  1. Ailid ANSILLON  1582-1658 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie RACKET?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie RACKET

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie RACKET


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1565: Bron: Wikipedia
    • 1 maart » Rio de Janeiro wordt gesticht.
    • 12 maart » Paus Pius IV creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Vieste Ugo Boncompagni.
    • 18 mei » De Ottomaanse Turken slaan het beleg voor Malta om daar de Ridders van de Orde van Malta te verdrijven. Na 117 dagen verbitterde strijd blazen zij de aftocht.
    • 11 september » De Ottomaanse Turken breken na 115 dagen en zware verliezen het beleg van Malta op, dat verdedigd werd door de Orde van Sint-Jan.

Over de familienaam RACKET

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RACKET.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RACKET.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RACKET (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Gob is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Yves Gob, "Stamboom Gob", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gob/I23516.php : benaderd 7 januari 2026), "Marie RACKET (1544-> 1597)".