Stamboom Glasmeier » Frederika Alida Schlamilch (1938-2002)

Persoonlijke gegevens Frederika Alida Schlamilch 


Gezin van Frederika Alida Schlamilch

Zij is getrouwd met Leonardus Pieter Bastiaan (Leo) Hehemann.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden.

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Alida Schlamilch


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1938 lag tussen 7,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
    • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 6 januari 2002 lag tussen -2,8 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Gastland Mali begint de 23ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Liberia in het Stade du 26 Mars in Bamako.
    • 9 maart » Herbegrafenis van kardinaal Stefano Borgia (1731-1804) in de kathedraal van Velletri.
    • 6 mei » In Nederland wordt de politicus Pim Fortuyn vermoord.
    • 24 mei » Thomas Rupprath scherpt in Warendorf het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,88.
    • 22 juni » Een aardbeving van 6,5 op de schaal van Richter doodt meer dan 261 mensen in West-Iran.
    • 6 december » Een grote stroomstoring legt in Rotterdam heel het openbare leven stil.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schlamilch


De publicatie Stamboom Glasmeier is opgesteld door Fons Glasmeier (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fons Glasmeier, "Stamboom Glasmeier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-glasmeier/R688.php : benaderd 27 februari 2026), "Frederika Alida Schlamilch (1938-2002)".