Stamboom Glasmeier (Dld) » Woutertje Aartsen Doornekamp (1792-1864)

Persoonlijke gegevens Woutertje Aartsen Doornekamp 

  • Zij is geboren op 24 september 1792 in Nijkerk.
  • Zij is overleden op 16 november 1864 in Nijkerkerveen, zij was toen 72 jaar oud.

    Bron

    Burgerlijke stand - Overlijden

    Archieflocatie

    Gelders Archief

    Algemeen

    Toegangnr: 0207

    Inventarisnr: 3493

    Gemeente: Nijkerk

    Soort akte:overlijden

    Aktenummer: 152

    Aangiftedatum: 16-11-1864

    Overledene

    Woutertje Doornekamp

    Geslacht: V

    Overlijdensdatum: 16-11-1864

    Overlijdensplaats: Nijkerk

    Vader

    Aalt Woutersen Doornekamp

    Moeder

    Jannetje Jans

    Partner

    Harmen Melissen van de Bunt

    Relatie: weduwe

    Nadere informatie

    dooppl: Nijkerk; oud 72 jaar

    beroep overl.: arbeidster

    beroep vader: geen beroep vermeld

    beroep moeder: geen beroep vermeld
  • Een kind van Aalt wouterse Doornekamp en Jannetje Jans Coster

Gezin van Woutertje Aartsen Doornekamp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Woutertje Aartsen Doornekamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Woutertje Aartsen Doornekamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Woutertje Aartsen Doornekamp

Woutertje Aartsen Doornekamp
1792-1864


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 september 1792 lag rond de 10,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
  • De temperatuur op 16 november 1864 lag rond de 5,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doornekamp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fons Glasmeier, "Stamboom Glasmeier (Dld)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-glasmeier-dld/I48514.php : benaderd 3 maart 2026), "Woutertje Aartsen Doornekamp (1792-1864)".