Stamboom Glasmeier (Dld) » Catharina (Trein) (Trien) Conijn (1893-1981)

Persoonlijke gegevens Catharina (Trein) (Trien) Conijn 


Gezin van Catharina (Trein) (Trien) Conijn

Zij is getrouwd met Theodorus Kok.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1920 te Hoogwoud Nederland, zij was toen 27 jaar oud.


Notities over Catharina (Trein) (Trien) Conijn

roepnaam trien

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina (Trein) (Trien) Conijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina (Trein) (Trien) Conijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina (Trein) (Trien) Conijn

Catharina (Trein) (Trien) Conijn
1893-1981

1920

Theodorus Kok
1893-1983


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1920 lag tussen -0,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.

Over de familienaam Conijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Conijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Conijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Conijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fons Glasmeier, "Stamboom Glasmeier (Dld)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-glasmeier-dld/I11440.php : benaderd 6 maart 2026), "Catharina (Trein) (Trien) Conijn (1893-1981)".