Stamboom Glas » Hendrika Hermina Ziegerink (1908-1968)

Persoonlijke gegevens Hendrika Hermina Ziegerink 

  • Zij is geboren in het jaar 1908 in Goor.
  • Zij is overleden op 28 mei 1968 in Hengelo, zij was toen 60 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2018.

Gezin van Hendrika Hermina Ziegerink

Zij is getrouwd met Janus Cornelis Antonius Barkel.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Hendrika Hermina Ziegerink

Gehuwd op 18 november 1932.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Hermina Ziegerink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1968 lag tussen 11,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
    • 2 maart » De staat Florida in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Miami, het Bisdom Saint Augustine en de nieuwe bisdommen Orlando en Saint Petersburg.
    • 12 maart » Mauritius krijgt zelfbestuur maar blijft lid van het Gemenebest.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 15 oktober » Sprintatlete Wyomia Tyus scherpt bij de Olympische Spelen in Mexico-Stad het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,08 seconden.
    • 31 december » 's Werelds eerste supersonische passagiersvliegtuig, de Tupolev Tu-144, maakt zijn eerste vlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1968 » Kees van Dongen (91), Nederlands kunstschilder
  • 1970 » Iuliu Hossu (85), Roemeens kardinaal-bisschop van Cluj-Gherla
  • 1971 » Audie Murphy (46), Amerikaans militair en acteur
  • 1971 » Jean Vilar (59), Frans filmacteur en regisseur
  • 1972 » Eduard VIII (77), koning van het Verenigd Koninkrijk en keizer van India
  • 1973 » Frits Meuring (90), Nederlands zwemmer

Over de familienaam Ziegerink


De publicatie Stamboom Glas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Glas, "Stamboom Glas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-glas/I956.php : benaderd 10 januari 2026), "Hendrika Hermina Ziegerink (1908-1968)".