Stamboom Geus » Pieter Geus (1903-1976)

Persoonlijke gegevens Pieter Geus 

Bron 1

Gezin van Pieter Geus

Hij is getrouwd met Antje Waslander.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1927 te Alkmaar, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Geus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Geus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Geus

Gouke Geus
1839-1907
Pieter Vis
1839-????
Roelof Geus
1874-1949
Grietje Vis
1872-1955

Pieter Geus
1903-1976

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Pronk Web Site, Cornelis Pronk, Pieter Geus, 19 mei 2015
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Pronk Web Site
      Stamboom: Pronk Family Tree

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 oktober 1903 lag tussen 8,5 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (58%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    • De temperatuur op 17 november 1927 lag tussen 0,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • De temperatuur op 18 november 1976 lag tussen 5,0 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De eerste uitzending van het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 27 februari » Stephen Holland scherpt in Sydney het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 15.10,89. Het oude record (15.20,91) stond sinds 21 juni 1975 op naam van de Amerikaanse zwemmer Tim Shaw.
      • 4 mei » De Treinramp bij Schiedam in Schiedam kost aan 24 mensen het leven.
      • 1 augustus » Niki Lauda crasht in Duitsland met zijn Ferrari hierbij vliegt zijn F1 wagen in brand. Dit gebeurde op de Nürburgring Nordschleife. Mede-racers redden hem uit het vuur. Door deze crash loopt Niki Lauda zijn kampioenschap mis. Dat jaar wordt James Hunt wereldkampioen.6 weken later racet Niki Lauda weer. Hij houdt aan deze crash wel blijvende brandwonden over.
      • 21 augustus » De Lange Jan, de 135 meter lange schoorsteen van de voormalige mijn Oranje Nassau I in Heerlen, wordt opgeblazen. De schoorsteen valt verkeerd en beschadigt een leegstaand kantoorgebouw.
      • 4 september » Palestijnse terroristen kapen een KLM-vliegtuig en eindigen op Cyprus.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Geus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geus (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Geus is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Myriam Geus, "Stamboom Geus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geus/R219.php : benaderd 30 december 2025), "Pieter Geus (1903-1976)".