Stamboom Geurts » Maria Catharina "Maria" Nederkoorn (1918-1918)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina "Maria" Nederkoorn 


Gezin van Maria Catharina "Maria" Nederkoorn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina "Maria" Nederkoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina "Maria" Nederkoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Nederkoorn

Petrus Geurts
1850-1931

Maria Catharina Nederkoorn
1918-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1918 lag tussen 12,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
      • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
      • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
      • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
    • De temperatuur op 6 november 1918 lag tussen 7,8 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 8,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
      • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
      • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
      • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Jack Kirby, Amerikaans stripauteur († 1994)
    • 1918 » Guus Brox, Nederlands voetbalmanager († 2001)
    • 1918 » Václav Bedřich, Tsjechisch regisseur van animatiefilms († 2009)
    • 1918 » Eva Früh Langraf, Oostenrijks actrice († 2009)
    • 1920 » Frits Bernard, Nederlands psycholoog, seksuoloog en schrijver († 2006)
    • 1921 » Joop Doderer, Nederlands acteur († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nederkoorn


    De publicatie Stamboom Geurts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Geurts, "Stamboom Geurts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts/I817.php : benaderd 29 januari 2026), "Maria Catharina "Maria" Nederkoorn (1918-1918)".