Stamboom Geurts » Wilhelmus van Zandvoort (1873-1933)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van Zandvoort 


Gezin van Wilhelmus van Zandvoort

Hij is getrouwd met Christina Maria van Oijen.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1917 te Wamel, Gelderland, Nederland, hij was toen 44 jaar oud.

Datum: 24 April 1917 Wamel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van Zandvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus van Zandvoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus van Zandvoort

Anna de Leeuw
1805-1873

Wilhelmus van Zandvoort
1873-1933

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 april 1917 lag tussen -1,0 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    • De temperatuur op 28 augustus 1933 lag tussen 11,0 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
      • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Zandvoort


    De publicatie Stamboom Geurts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Geurts, "Stamboom Geurts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts/I2197.php : benaderd 6 februari 2026), "Wilhelmus van Zandvoort (1873-1933)".