Stamboom Geurts » Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden (1918-1979)

Persoonlijke gegevens Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden 


Gezin van Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden

Hij is getrouwd (burgerlijke stand) met Adriana.Anna.Maria Geurts.

Zij zijn op te Oss, Noord-Brabant, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1952 te Oss, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 34 jaar oud.

Datum: 6 September 1952
Ze zijn in de kerk getrouwd op 6 september 1952 te Oss, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 34 jaar oud.

Geloof: Rooms Katholiek
Datum: 6 September 1952

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden

Gewoond: Teugenaarsstraat 10 Oss / Hei in Oss / Populierstraat Oss

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus.Lambertus van Uden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1918 lag tussen 1,0 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 2,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • De temperatuur op 6 september 1952 lag tussen 5,0 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
      • 7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
      • 24 juni » In Duitsland verschijnt de eerste Bild Zeitung.
      • 23 juli » Generaal Mohammed Naguib leidt de Vrije Officieren (gevormd door Gamal Abdel Nasser, de echte persoon achter de coup) tegen koning Faroek van Egypte.
      • 11 augustus » Hussein wordt koning van Jordanië, nadat zijn voorganger Talal troonsafstand moet doen vanwege schizofrenie.
      • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
    • De temperatuur op 25 mei 1979 lag tussen 6,4 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 16 januari » Het voltallige Boliviaanse militaire kabinet biedt aan president David Padilla zijn ontslag aan.
      • 14 maart » Yoko Shibui, Japans atlete
      • 25 maart » Nederland wordt in Roemenië wereldkampioen ijshockey in de B-poule en dwingt zo deelname af aan de Olympische Winterspelen van 1980 in Lake Placid.
      • 1 april » Iran wordt een islamitische republiek.
      • 2 mei » Vleugelspits Rob Rensenbrink speelt zijn 46e en laatste interland voor het Nederlands voetbalelftal, dat in Chorzów met 2-0 verliest van Polen.
      • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
    • De temperatuur op 29 mei 1979 lag tussen 15,0 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » De Kindertelefoon wordt opgericht.
      • 22 mei » In een herhaling van de WK-finale van 1978 blijven Nederland en Argentinië in Bern steken op een 0-0 gelijkspel. De Zuid-Amerikanen winnen het oefenduel na het nemen van strafschoppen (8-7). Jan Peters van AZ'67 en Jan Peters van Feyenoord missen allebei een penalty. Ajacied Simon Tahamata maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 1 juli » Beëdiging van Karl Carstens als vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
      • 26 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Rotterdam het oefenduel tegen België met 1-0 door een doelpunt van Jan Poortvliet. Middenvelder Wim van Hanegem speelt zijn 52ste en laatste interland voor Oranje. Debutanten zijn Michel van de Korput, Michel Valke en Ben Wijnstekers.
      • 5 november » Na een bloedig weekeinde, waarin naar schatting 30 doden vielen, vinden in de Boliviaanse hoofdstad La Paz opnieuw botsingen plaats tussen het leger en tegenstanders van de militaire staatsgreep, waarbij 39 personen de dood vinden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Jack Haig, Brits acteur († 1989)
    • 1916 » Maup Caransa, Nederlands ondernemer en onroerend goedhandelaar († 2009)
    • 1917 » Jane Wyman, Amerikaans filmactrice en eerste vrouw van president Ronald Reagan († 2007)
    • 1920 » André Simon, Frans autocoureur († 2012)
    • 1921 » Groothertog Jan van Luxemburg († 2019)
    • 1923 » Norberto Méndez, Argentijns voetballer († 1998)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Uden

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Uden.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Uden.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Uden (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Geurts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Geurts, "Stamboom Geurts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts/I197.php : benaderd 18 maart 2026), "Franciscus.Lambertus "Frans" van Uden (1918-1979)".