Stamboom Geurts » Petronella Francisca "Pieta" den Brok (1932-2003)

Persoonlijke gegevens Petronella Francisca "Pieta" den Brok 

Bron 1

Gezin van Petronella Francisca "Pieta" den Brok

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1958 te Berghem, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.

Datum: 20 Mei 1958 Berghem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Francisca "Pieta" den Brok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Francisca "Pieta" den Brok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Francisca den Brok

Petronella Francisca den Brok
1932-2003

1958
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 april 1932 lag tussen 5,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 20 mei 1958 lag tussen 9,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
      • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
      • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
      • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.
      • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
      • 4 december » Benin wordt zelfstandig.
    • De temperatuur op 22 oktober 2003 lag tussen 2,3 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 25 maart » In de Golfoorlog wordt de stad Umm Qasr door de Britten ingenomen.
      • 21 april » De hockeysters van HC Rotterdam winnen op eigen terrein de Europacup II door in de finale het Russische Sintez Dzerjinsk met 5-2 te verslaan. In Spanje winnen de mannen van Amsterdam eveneens de Europacup II, ten koste van het Duitse Der Club an der Alster.
      • 22 mei » Vijf schepen van de Indonesische marine bombarderen het eilandje Nias voor de kust van Atjeh.
      • 29 mei » Amsterdam wint op Hemelvaartsdag de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart met 3-2 te verslaan in de tweede wedstrijd uit de finale van de play-offs.
      • 5 december » Coldplay zanger Chris Martin trouwt met Gwyneth Paltrow.
      • 10 december » De Nederlandse oud-premier Wim Kok ontvangt van de universiteit van Münster (faculteit der filosofie) een eredoctoraat vanwege zijn verdiensten voor de Nederlands-Duitse betrekkingen, en voor het aanzien van Nederland in het buitenland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Den Brok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Den Brok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Den Brok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Den Brok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Geurts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Geurts, "Stamboom Geurts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts/I14722.php : benaderd 12 februari 2026), "Petronella Francisca "Pieta" den Brok (1932-2003)".