Stamboom Gerrit Rademaker » Jannigje (Jantje?) Bezemer (1902-1985)

Persoonlijke gegevens Jannigje (Jantje?) Bezemer 


Gezin van Jannigje (Jantje?) Bezemer

Zij is getrouwd met Arie van Holten.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1930 te Numansdorp, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jannigje (Jantje?) Bezemer

Doop datum: 57560677b8b521e6be82c0d962227c91

Tijdbalk Jannigje (Jantje?) Bezemer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannigje (Jantje?) Bezemer

Jan Bezemer
1831-1911
Teuntje Vink
1829-1895
Maria Visser
1862-1930

Jannigje (Jantje?) Bezemer
1902-1985

1930

Arie van Holten
± 1903-1978


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 maart 1902 lag tussen -4,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (60%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • De temperatuur op 14 augustus 1930 lag tussen 11,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 20,3 mm neerslag gedurende 9,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • De temperatuur op 31 januari 1985 lag tussen 5,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
      • 27 april » Gerrie Knetemann wint de 20e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 14 juni » Ondertekening van de Verdragen van Schengen door de regeringsleiders van België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk.
      • 7 oktober » Het cruiseschip Achille Lauro wordt gekaapt door Palestijnse terroristen.
      • 26 oktober » Demonstranten keren in de Haagse Houtrusthallen premier Lubbers de rug toe als hij een toespraak wil houden na het aanbieden van miljoenen handtekeningen tegen de plaatsing van kruisraketten.
      • 20 november » België verliest van Nederland met 2-1, maar plaatst zich desondanks voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal in Mexico dankzij een rake kopbal vijf minuten voor tijd van Georges Grün en de 1-0 thuiszege.
    • De temperatuur op 5 februari 1985 lag tussen -2,6 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Daniel Ortega wordt geïnstalleerd als democratisch gekozen president van Nicaragua.
      • 14 juni » TWA-vlucht 847 wordt gekaapt door de Hezbollah.
      • 23 juni » Een bom aan boord van Air India vlucht 182 laat de Boeing 747 neerstorten voor de kust van Ierland waarbij alle 329 inzittenden omkomen.
      • 3 november » Zaligverklaring van Titus Brandsma (1881-1942), Nederlands priester en hoogleraar, martelaar in Dachau, in Rome door Paus Johannes Paulus II.
      • 24 november » In Perth eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vijfde en voorlaatste bij het toernooi om de Champions Trophy.
      • 12 december » Een DC-8 van Arrow Air stort neer na het opstijgen in Gander op Newfoundland, waarbij 256 personen omkomen, onder wie 248 leden van de 101st Airborne Division van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bezemer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bezemer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bezemer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bezemer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Gerrit Rademaker is opgesteld door A. Rademaker (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Rademaker, "Stamboom Gerrit Rademaker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gerrit-rademaker/I2285.php : benaderd 14 januari 2026), "Jannigje (Jantje?) Bezemer (1902-1985)".