Stamboom Gerrit Rademaker » Pieter Jansz. Besemer (????-< 1626)

Persoonlijke gegevens Pieter Jansz. Besemer 


Gezin van Pieter Jansz. Besemer

(1) Hij is getrouwd met jonge Maritge Senten.

Zij maken in 1619 2 testamenten, het eerste van 31 juli wordt herroepe
vervangen door dat van 18 december. Hetwelk verleden werd te Gouda.(Mutu
testament). Haar zwager is Jan Jansz. Berkouer.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1613.


Kind(eren):

  1. Jan Pietersz. Besemer  ± 1613-???? 


(2) Hij heeft/had een relatie met Barbara Louwendr..


Kind(eren):



(3) Hij had een relatie met Lysbeth Pietersdr..


Notities over Pieter Jansz. Besemer

Overlijden datum: BEF DEC 1626

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Jansz. Besemer

NN
????-

Pieter Jansz. Besemer
????-< 1626

(1) 1613
(2) 
(3) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
      • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
      • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.

    Over de familienaam Besemer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Besemer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Besemer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Besemer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Gerrit Rademaker is opgesteld door A. Rademaker (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Rademaker, "Stamboom Gerrit Rademaker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gerrit-rademaker/I1373.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter Jansz. Besemer (????-< 1626)".