Stamboom Gels » Anna Greta Valke (1943-1996)

Persoonlijke gegevens Anna Greta Valke 


Gezin van Anna Greta Valke

Zij is getrouwd met Jan Hendrik ten Velde.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1962 te Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Greta Valke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I425082.php
  2. https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I425082.php
  3. https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I425082.php

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1943 lag tussen 9,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
    • 13 december » De geallieerden bombarderen Schiphol in zijn geheel plat, waardoor de luchthaven voor de rest van de oorlog wordt uitgeschakeld
  • De temperatuur op 30 mei 1996 lag tussen 11,0 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (59%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
    • 24 maart » Na afloop van de voetbalklassieker Ajax-Feyenoord vinden ernstige ongeregeldheden plaats, waarbij 21 gewonden vallen en 20 arrestaties worden verricht.
    • 16 april » Wielrenner Johan Museeuw wint Parijs-Roubaix.
    • 13 juni » België schaft als laatste Europese land de doodstraf af.
    • 14 augustus » Openingsceremonie van de Amsterdam ArenA.
    • 25 september » Een Douglas DC-3 (Dakota) van de Dutch Dakota Association stort neer, waarbij alle 32 inzittenden om het leven komen. Het ongeluk staat bekend als de Dakotaramp.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1992 » Karl Carstens (77), West-Duits bondspresident
  • 1993 » Henry Heerup (85), Deens kunstschilder
  • 1993 » Lien Gisolf (82), Nederlands atlete
  • 1993 » Sun Ra (79), Amerikaans jazzmusicus
  • 1995 » Ted Drake (82), Engels voetballer en voetbaltrainer
  • 1997 » Jan Vrijman (72), Nederlands journalist, cineast en colomnist geboren als Jan Hulsebos

Over de familienaam Valke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Valke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Valke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Valke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Gels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard Gels, "Stamboom Gels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gels/I2211.php : benaderd 16 januari 2026), "Anna Greta Valke (1943-1996)".