Stamboom Gels » Johannes Bernardus Tenfelde (1936-2001)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus Tenfelde 

Bron 1

Gezin van Johannes Bernardus Tenfelde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus Tenfelde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernardus Tenfelde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus Tenfelde

Johannes Bernardus Tenfelde
1936-2001


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://gw.geneanet.org/bhartmann?lang=nl&pz=bernhard&nz=hartmann&p=johannes+bernardus&n=tenfelde
    2. https://www.genealogieonline.nl/stambomen-van-johan-scholte/I75035.php
    3. https://www.genealogieonline.nl/stambomen-van-johan-scholte/I75035.php

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1936 lag tussen 5,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 10,9 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    • De temperatuur op 28 november 2001 lag tussen 3,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 23 mei » Ex-koning Michaël I van Roemenië zet weer voet in het paleis in Boekarest.
      • 10 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de eerste keer het toernooi om de Confederations Cup door in de finale Japan met 1-0 te verslaan.
      • 19 juni » Begin van de Nederlandstalige Wikipedia.
      • 12 november » De Taliban wordt verdreven uit Kaboel
      • 13 november » Kaboel (hoofdstad van Afghanistan) valt in handen van de Noordelijke Alliantie.
      • 2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1932 » Dalmo, Braziliaans voetballer († 2015)
    • 1932 » Diosdado Talamayan, Filipijns aartsbisschop
    • 1936 » Tony Lo Bianco, Amerikaans acteur, toneelproducent en filmregisseur
    • 1936 » James Bevel, Amerikaans burgerrechtenactivist († 2008)
    • 1938 » André Kouprianoff, Frans langebaanschaatser
    • 1938 » Ton Regtien, Nederlands studentenleider († 1989)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tenfelde

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tenfelde.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tenfelde.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tenfelde (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Gels is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Richard Gels, "Stamboom Gels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gels/I2066.php : benaderd 26 januari 2026), "Johannes Bernardus Tenfelde (1936-2001)".