De temperatuur op 18 november 1918 lag tussen -1,5 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
Dag van overlijden 3 september 1999
De temperatuur op 3 september 1999 lag tussen 10,2 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (80%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
25 januari » Bij een aardbeving in het westen van Colombia, met een kracht van 6,0 op de schaal van Richter, komen meer dan duizend mensen om.
20 februari » Schaatsster Marianne Timmer verbetert in Calgary haar eigen Nederlands record (38,92 seconden) en noteert op klapschaatsen een tijd van 38,47.
24 maart » De NAVO begint bombardementen op Servische doelen in de Kosovo-oorlog.
12 april » Een wagon van de Wuppertaler Schwebebahn stort neer in de rivier de Wupper, voor het Robert-Daum-Platz.
16 juni » Thabo Mbeki volgt Nelson Mandela op als president van Zuid-Afrika.
31 oktober » De Spaanse patholoog Emilio Perez Pujol zegt dat er tijdens de luchtoorlog waarschijnlijk 2500 Kosovaren door Serviërs zijn vermoord, geen tienduizend zoals eerder werd gezegd.
Dag van crematie 8 september 1999
De temperatuur op 8 september 1999 lag tussen 12,1 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
15 januari » Servische ordetroepen vermoorden 45 burgers, onder wie twee vrouwen en een kind van twaalf jaar, in het Kosovaarse dorp Račak.
24 januari » Het dagelijks bestuur van het Internationaal Olympisch Comité royeert zes leden wegens het aannemen van steekpenningen.
23 maart » Zwemmer Grant Hackett uit Australië scherpt in Brisbane het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,67. De mondiale toptijd stond sinds 1989 met 1.46,69 op naam van Giorgio Lamberti.
19 april » Het Duitse parlement verhuist van Bonn naar de vernieuwde Rijksdag in Berlijn.
26 mei » Manchester United wint de Champions League. In de finale in Barcelona zegeviert de Engelse voetbalclub met 2-1 ten koste van het Duitse Bayern München.
10 juli » De Colombiaanse regering stelt een avondklok in na het oplaaien van het geweld tussen de linkse rebellenbeweging FARC en het nationale leger.
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lubberman.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lubberman (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Geling is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen Harry Lubberman, "Stamboom Geling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geling/I155.php : benaderd 24 oktober 2026), "Theodora Margretha "Dora" Lubberman (1918-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.