Stamboom Gelderman » Elisabeth Gelderman (1932-2016)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Gelderman 


Gezin van Elisabeth Gelderman

Zij is getrouwd met Hendrik Jan Zwerus.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Gelderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Gelderman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Gelderman

Elisabeth Gelderman
1932-2016



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 december 1932 lag tussen 5,8 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • De temperatuur op 2 december 2016 lag tussen -2,5 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » President Alexander Loekasjenko van Wit-Rusland wordt geschrapt van de sanctielijst van de Europese Unie.
      • 14 juni » Het IJslands voetbalelftal debuteert bij een groot eindtoernooi. Tijdens het EK 2016 spelen ze in hun eerste wedstrijd 1-1 gelijk tegen Portugal met Cristiano Ronaldo, dat later het toernooi zal winnen.
      • 16 juni » Opening van Shanghai Disneyland, het eerste Disney-park binnen het Shanghai Disney Resort
      • 28 augustus » Dertien dagen na het behalen van haar olympische titel in Rio de Janeiro verbetert de Poolse atlete Anita Włodarczyk haar eigen wereldrecord kogelslingeren (82,29 meter) met een worp van 82,98 meter.
      • 13 oktober » De Nobelprijs voor de Literatuur gaat dit jaar naar zanger en songwriter Bob Dylan. Voor het scheppen van nieuwe poëtische uitdrukkingsvormen in de grote Amerikaanse zangtraditie.
      • 16 december » De Koning Willem-Alexandertunnel wordt geopend voor verkeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1931 » Allen Klein, Amerikaans muziekmanager († 2009)
    • 1932 » Jef Vliers, Belgisch voetballer en voetbaltrainer († 1994)
    • 1932 » Johan Lennarts, Nederlands kunstenaar en schrijver († 1991)
    • 1933 » Lonnie Brooks, Amerikaans zydeco-, rock- en bluesgitarist († 2017)
    • 1933 » Ursula den Tex, Nederlands journaliste en publiciste
    • 1934 » Boris Volynov, Russisch kosmonaut

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gelderman


    De publicatie Stamboom Gelderman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I8945.php : benaderd 30 december 2025), "Elisabeth Gelderman (1932-2016)".