Stamboom Gelderman » Dirk Dijkslag (1911-1992)

Persoonlijke gegevens Dirk Dijkslag 


Gezin van Dirk Dijkslag

Hij is getrouwd met Dina Maria Klomp.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Dijkslag?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Dijkslag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Dijkslag

Bartje Rorije
1852-1925
Derk Vinke
1856-1922
Aaltje Pluim
1855-1911

Dirk Dijkslag
1911-1992



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 juli 1911 lag tussen 6,8 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • De temperatuur op 5 december 1992 lag tussen 2,2 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Jim Courier lost Stefan Edberg na 22 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Amerikaan moet die positie na zes weken weer afstaan aan de Zweed.
      • 13 maart » Een aardbeving in Oost-Turkije kost meer dan 500 mensen het leven.
      • 24 maart » Dirk Frimout vertrekt met de Space Shuttle Atlantis, als eerste Belgische ruimtevaarder.
      • 3 oktober » Voor 20 miljoen Amerikaanse kijkers verscheurt zangeres Sinéad O'Connor een foto van de paus in het programma Saturday Night Live.
      • 11 oktober » De Russische kustwacht dwingt een schip van de milieu-organisatie Greenpeace rechtsomkeert te maken bij het zonder toestemming binnenvaren van een voormalig testgebied voor kernwapens in de Noordelijke IJszee.
      • 23 december » Bart Veldkamp, Ellen van Langen en de Nederlandse volleybalploeg worden uitgeroepen tot respectievelijk sportman, -vrouw en -ploeg van het jaar. Vanwege de vliegramp in Faro gelast de AVRO de feestelijke opname en uitzending af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1907 » Co Stelma, Nederlands gymnaste († 1987)
    • 1907 » Eppo Doeve, Nederlands ontwerper en kunstenaar († 1981)
    • 1909 » Thurgood Marshall, Amerikaans Hooggerechtshofrechter († 1993)
    • 1911 » Reg Parnell, Brits autocoureur († 1964)
    • 1912 » Hércules, Braziliaans voetballer († 1982)
    • 1914 » Erich Topp, Duits militair († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dijkslag

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkslag.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkslag.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkslag (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Gelderman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I5427.php : benaderd 16 februari 2026), "Dirk Dijkslag (1911-1992)".