Stamboom Gelderman » Herman Johannes Hartgers (1909-1960)

Persoonlijke gegevens Herman Johannes Hartgers 


Gezin van Herman Johannes Hartgers

(1) Hij is getrouwd met Josephina Gerardina Cordemans.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1931 te Rotterdam, hij was toen 22 jaar oud.

Gebeurtenis (Death of Spouse).


(2) Hij is getrouwd met Teuntje Breevaart.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1937 te Rotterdam, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. N.N. Hartgers  1940-1940

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Johannes Hartgers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Johannes Hartgers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Johannes Hartgers

Manus Vos
1841-1920
Grietje Hulst
1848-1901
Willempje Vos
1886-????

Herman Johannes Hartgers
1909-1960

(1) 1931
(2) 1937
N.N. Hartgers
1940-1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1909 lag tussen 10,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 3 november 1937 lag tussen 4,3 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • De temperatuur op 6 juni 1960 lag tussen 13,8 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Verdrag tot oprichting van de Europese Vrijhandelsassociatie (EVA) getekend te Stockholm.
      • 5 april » De film Ben-Hur wint elf Oscars.
      • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
      • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
      • 16 augustus » Cyprus wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 1 oktober » Nigeria wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Eivar Widlund, Zweeds voetballer († 1968)
    • 1906 » Johan te Slaa, Nederlands acteur († 1980)
    • 1906 » Léon Degrelle, Belgisch fascistisch politicus († 1994)
    • 1910 » David Rose, Amerikaans componist, arrangeur, songwriter, pianist en orkestleider († 1990)
    • 1914 » Bibeb, Nederlands journaliste († 2010)
    • 1914 » Joeri Andropov, Russisch partijleider van de Sovjet-Unie († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hartgers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hartgers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hartgers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hartgers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Gelderman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I15067.php : benaderd 31 december 2025), "Herman Johannes Hartgers (1909-1960)".