Stamboom Geerts / de Waal » Adrianus van Heusen

Persoonlijke gegevens Adrianus van Heusen 

Bron 1

Gezin van Adrianus van Heusen

Hij is getrouwd met Johanna Geerts.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1918 te Breda, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van Heusen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van Heusen

Adrianus van Heusen
????-

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Brabants Historisch Informatie Centrum
    Bruidegom Adrianus van Heusen
    Leeftijd 40
    Geboorteplaats Breda
    Vader bruidegom Bartholomeus van Heusen
    Moeder bruidegom Petronella van Heusen
    Bruid Johanna Geerts
    Leeftijd 34
    Geboorteplaats Rijsbergen
    Vader bruid Christiaan Geerts
    Moeder bruid Catharina Hekker
    Soort registratie huwelijksakte
    Aktenummer 90
    Plaats Breda
    Datum huwelijk 16-05-1918
    Periode 1918
    Deel Huwelijksregister Breda 1918
    Toegangsnr. 550
    Inv.nr. 483

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1918 lag tussen 9,4 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.

Over de familienaam Van Heusen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I924.php : benaderd 2 februari 2026), "Adrianus van Heusen".