Stamboom Geerts / de Waal » Margje Meinen (± 1868-1941)

Persoonlijke gegevens Margje Meinen 


Gezin van Margje Meinen

Zij heeft/had een relatie met Gerrit Reurink.


Kind(eren):

  1. Koop (Koos) Reurink  1888-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margje Meinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margje Meinen

Margje Meinen
± 1868-1941


Gerrit Reurink
± 1864-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1941 lag tussen 7,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
    • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
    • 1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
    • 25 november » De U-boot U 331 vernietigt het Britse slagschip HMS Barham met drie torpedo's in de Middellandse Zee.
    • 7 december » In reactie op de Japanse aanval op Pearl Harbor raken de Verenigde Staten officieel betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meinen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meinen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meinen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meinen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I6952.php : benaderd 26 januari 2026), "Margje Meinen (± 1868-1941)".