Stamboom Geerts / de Waal » Pieter Ijzermans

Persoonlijke gegevens Pieter Ijzermans 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 februari 2014.

Gezin van Pieter Ijzermans

Hij is getrouwd met Joanna Jansen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 30 april 1886 te Steenbergen, Nederland.


Kind(eren):

  1. Johanna Ijzermans  1890-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Ijzermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Ijzermans

Pieter Ijzermans
????-

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Brabants Historisch Informatie Centrum
    Brabants Historisch Informatie Centrum - Burgerlijke stand - Huwelijk
    Toegangnr: 50.150
    Inventarisnr: 7329
    Gemeente: Steenbergen
    Soort akte: huwelijk
    Aktenummer: 16
    Datum: 30-04-1886
    Bruidegom: Pieter Ijzermans
    Geboorteplaats bruidegom: Steenbergen
    Bruid: Joanna Jansen
    Geboorteplaats bruid: Steenbergen
    Vader bruidegom: Kornelis Ijzermans
    Moeder bruidegom: Adriana Roelands
    Vader bruid: Cornelis Jansen
    Moeder bruid: Joanna van Elzakkers

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1886 lag rond de 5,0 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.

Over de familienaam Ijzermans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I5467.php : benaderd 25 januari 2026), "Pieter Ijzermans".