Stamboom Geerts / de Waal » Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes

Persoonlijke gegevens Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes 


Gezin van Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes

Hij is getrouwd met Theodora Anna Spijkers.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1915 te Tilburg, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes

Maria Beumer
1821-1898

Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes
????-

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Brabants Historisch Informatie Centrum
      Brabants Historisch Informatie Centrum - Burgerlijke stand - Huwelijk
      Toegangnr: 550.156
      Inventarisnr: 3049
      Gemeente: Tilburg
      Soort akte: huwelijk
      Aktenummer: 137
      Datum: 16-06-1915
      Bruidegom: Petus Johannes Aloijsius Schuurkes
      Geboorteplaats bruidegom: Tilburg
      Bruid: Theodora Anna Spijkers
      Geboorteplaats bruid: Tilburg
      Vader bruidegom: Antonius Aloisius Schuurkes
      Moeder bruidegom: Maria Elisabeth Geerts
      Vader bruid: Adrianus Spijkers
      Moeder bruid: Elisabeth Govers

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1915 lag tussen 5,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.

    Over de familienaam Schuurkes


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I3911.php : benaderd 1 februari 2026), "Petrus Johannes Aloijsius Schuurkes".