Stamboom Geerts / de Waal » Maria Philomena Joosen (1905-)

Persoonlijke gegevens Maria Philomena Joosen 


Gezin van Maria Philomena Joosen

Zij is getrouwd met Johannes Augustinus van Tichelt.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1931 te Sint-Lenaerts, Belgium, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Philomena Joosen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Philomena Joosen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Philomena Joosen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1905 lag tussen 1,9 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 15 april 1931 lag tussen 5,9 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Joosen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Joosen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Joosen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Joosen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I17824.php : benaderd 7 februari 2026), "Maria Philomena Joosen (1905-)".