Stamboom Geerts / de Waal » Johanna van Gulik (????-1394)

Persoonlijke gegevens Johanna van Gulik 

  • Zij is overleden in het jaar 1394.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2014.

Gezin van Johanna van Gulik

Zij is getrouwd met Jan V van Arkel.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1376.


Kind(eren):

  1. Maria van Arkel  ????-1415 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Gulik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Gulik

Johanna van Gulik
????-1394

1376

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Gulik


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L.C. Geerts, "Stamboom Geerts / de Waal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts/I15401.php : benaderd 17 januari 2026), "Johanna van Gulik (????-1394)".