Stamboom Geerlings » Jan van den Els (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Jan van den Els 


Gezin van Jan van den Els

Hij is getrouwd met Wilhelmina Nijhoff.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1923 te Almelo, Overijssel, Nederland.

Detail resultaat: (Moeder bruidegom)
Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 00506
Gemeente: Almelo
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 142
Datum: 16-06-1923
Bruidegom Jan van den Els
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Almelo, Stad
Bruid Wilhelmina Nijhoff
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Almelo, Stad
Vader bruidegom Frederik van den Els
Moeder bruidegom Zwenneken Eshuis
Vader bruid Abraham Nijhoff
Moeder bruid Janna Prinsen
Nadere informatie beroep Bg.: magazijnbediende; beroep Bd.: inpakster; beroep vader Bg.: getouwenbaas

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van den Els?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van den Els

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van den Els

Jan Eshuis
< 1818-1885
Zwenneken Eshuis
± 1876-????

Jan van den Els
± 1896-????

1923

Wilhelmina Nijhoff
± 1897-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. burgerlijke stand almelo akte 142 (Algemene bron)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1923 lag tussen 6,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).

    Over de familienaam Van den Els


    De publicatie Stamboom Geerlings is opgesteld door Hans Geerlings.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Geerlings, "Stamboom Geerlings", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerlings/I445.php : benaderd 14 januari 2026), "Jan van den Els (± 1896-????)".