Stamboom Geerlings » Cornelis Dogge

Persoonlijke gegevens Cornelis Dogge 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op Dogge.

Gezin van Cornelis Dogge

Hij is getrouwd met Adriana van Geel.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1892 te nieuw vossemeer.


Kind(eren):

  1. Joanna Dogger  1869-????


Notities over Cornelis Dogge

Overledene Adriana van Geel
Relatie overledene Cornelis Dogge
Vader overledene Gerardus van Geel
Moeder overledene Barbara Nagelkerken
Soort registratie overlijdensakte
Aktenummer 11
Plaats Nieuw-Vossemeer
Datum overlijden 07-12-1922
Periode 1922
Deel Overlijdensregister 1922
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3436

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Dogge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Dogge

Cornelis Dogge
????-

1892
Joanna Dogger
1869-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. burgerlijke stand akte 6 (Algemene bron)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1892 lag rond de 4,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.

Over de familienaam Dogge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dogge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dogge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dogge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Geerlings is opgesteld door Hans Geerlings.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Geerlings, "Stamboom Geerlings", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerlings/I411.php : benaderd 23 januari 2026), "Cornelis Dogge".