Stamboom Geerlings » Cornelis Boutestijn (1909-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Boutestijn 

  • Hij is geboren in het jaar 1909 in Capelle aan de Ijssel, Zuid-Holland, Nederland.
  • Een kind van Pieter Boutestijn en Geertje van der Wel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op Boutestijn.

Gezin van Cornelis Boutestijn

Hij is getrouwd met Johanna Ligthart.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1930 te Krimpen aan de Ijssel, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.

BS Huwelijk met Pieter Boutestijn
Bruidegom:Cornelis BoutestijnGeboorteplaats:Capelle aan den IJsselLeeftijd:21Vader bruidegom:Pieter BoutestijnMoeder bruidegom:Geertje van der WelBruid:Johanna LigthartGeboorteplaats:Krimpen aan den IJsselLeeftijd:20Vader bruid:Bastiaan
LigthartMoeder bruid:Cornelia BoerGebeurtenis:HuwelijkDatum:zaterdag 7 juni 1930Plaats:Krimpen aan den IJsselDocumenttype:BS HuwelijkErfgoedinstelling:Zuid-Holland, Formosa en VOCZuid-Holland, Formosa en VOCPlaats
instelling:GoudaCollectiegebied:Zuid-HollandDocumentnummer:25Registratiedatum:7 juni 1930Plaats:Krimpen aan den IJsselAkteSoort:Huwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Boutestijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Boutestijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Boutestijn

Cornelis Boutestijn
1909-

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juni 1930 lag tussen 10,6 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.

Over de familienaam Boutestijn


De publicatie Stamboom Geerlings is opgesteld door Hans Geerlings.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Geerlings, "Stamboom Geerlings", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerlings/I3188.php : benaderd 20 januari 2026), "Cornelis Boutestijn (1909-)".