Stamboom Geerlings » Hendrika Maria ten Tije (-1939)

Persoonlijke gegevens Hendrika Maria ten Tije 


Gezin van Hendrika Maria ten Tije

(1) Zij is getrouwd met Boeko Koster.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Lammert Brandsma.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Maria ten Tije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Maria ten Tije

Hendrika Maria ten Tije
-1939

(1) 
(2) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 12 burgerlijke stand (Algemene bron)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 februari 1939 lag tussen 2,5 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
      • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
      • 2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Tije

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ten Tije.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ten Tije.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Tije (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Geerlings is opgesteld door Hans Geerlings.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Geerlings, "Stamboom Geerlings", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerlings/I2095.php : benaderd 16 januari 2026), "Hendrika Maria ten Tije (-1939)".