De temperatuur op 16 oktober 1919 lag tussen 2,0 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 8,8 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
Dag van overlijden 15 januari 2013
De temperatuur op 15 januari 2013 lag tussen -5,8 °C en -1,6 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 10,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
20 januari » Duizenden krokodillen ontsnappen uit een Zuid-Afrikaanse krokodillenboerderij, nadat de rivier de Limpopo buiten zijn oevers is getreden.
23 januari » Voetballer Dieumerci Mbokani van RSC Anderlecht neemt in het Casino-Kursaal in Oostende de Belgische Gouden Schoen 2012 in ontvangst.
5 februari » Zes weken na de dodelijke groepsverkrachting van een 23-jarige studente in de Indiase hoofdstad New Delhi start de rechtszaak tegen vijf van de vermoedelijke verkrachters. Het proces vindt plaats achter gesloten deuren.
17 maart » Grootste explosie ooit op de maan. Deze was te zien met het blote oog.
30 juni » De politie in de Senegalese hoofdstad Dakar pakt voormalig dictator van Tsjaad, Hissène Habré, op.
10 augustus » Bij de uitbarsting van de vulkaan Rokatenda, in het oosten van Indonesië, komen zeker vijf mensen om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Geerlings, "Stamboom Geerlings", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geerlings/I1168.php : benaderd 17 maart 2026), "Louisa Wilhelmina Maria Jansink (1919-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.