Stamboom Froger » Willem Frederik Schrekker (1888-1968)

Persoonlijke gegevens Willem Frederik Schrekker 

Bronnen 1, 2Bronnen 1, 2

Gezin van Willem Frederik Schrekker

(1) Hij is getrouwd met Johanna Cabalt.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1916 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 7 mei 1920 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Hij is getrouwd met Engelina Barbara Wegman.

    Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1920 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

    Het echtpaar is gescheiden 3 december 1934 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frederik Schrekker?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Willem Frederik Schrekker

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Frederik Schrekker

Willem Frederik Schrekker
1888-1968

(1) 1916
(2) 1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijk Willem Frederik Schrekker, WIE31180045
      hoofdpersoonnaam=Willem Frederik Schrekker
      hoofdpersoonberoep=schoenmaker
      hoofdpersoonleeftijd=27
      hoofdpersoongebplaats=Amsterdam
      partnernaam=Johanna Cabalt
      partnerleeftijd=17
      partnergebplaats=Amsterdam
      hoofdpersoonvader=Johannes Jacobus Schrekker
      hoofdpersoonvaderberoep=Koopman
      hoofdpersoonmoeder=Antoinette Cabalt
      partnervader=Jan Johannes Cabalt
      partnervaderberoep=Blikslager
      partnermoeder=Dirkje Zwitselaar
      trdatum=woensdag 5 januari 1916
      trplaats=Amsterdam
      gebeurtenis=Huwelijk
      aktedatum=woensdag 5 januari 1916
      akteplaats=Amsterdam
      erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
      aktenummer=Reg.3 fol. 5v
      opmerking=Echtscheiding 07-05-1920.
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=Haarlem
      Collectiegebied=Noord-Holland
      registratiedatum=5 januari 1916
      Echtscheiding 07-05-1920.
    2. Huwelijk Willem Frederik Schrekker, WIE31224102

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 april 1888 lag rond de 17,1 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 12 augustus 1920 lag tussen 10,3 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • De temperatuur op 24 april 1968 lag tussen 3,1 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Première van de musical Jacques Brel is alive and well and living in Paris in New York.
      • 20 juni » De Amerikaanse atleet Jim Hines brengt het wereldrecord op de 100 m op 9,9 sec.
      • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
      • 7 september » De VARA zendt de laatste aflevering uit van de serie Ja zuster, nee zuster
      • 2 oktober » Bloedbad van Tlatelolco: het leger en de politie schieten op een menigte vreedzame demonstranten in Tlatelolco.
      • 19 december » In Terneuzen wordt het verbrede kanaal Gent-Terneuzen geopend door koningin Juliana en koning Boudewijn.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schrekker


    De publicatie Stamboom Froger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cor Blommers, "Stamboom Froger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-froger/I112.php : benaderd 6 februari 2026), "Willem Frederik Schrekker (1888-1968)".