Stamboom Familie Willems » Adrianus Maria Jansen (1879-1944)

Persoonlijke gegevens Adrianus Maria Jansen 

Bron 1

Gezin van Adrianus Maria Jansen

(1) Hij is getrouwd met Adriana van de Boer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maria Cornelia van Raak.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Maria Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Maria Jansen

Adrianus Maria Jansen
1879-1944

(1) 
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Doggycat Web Site, ML van Raak, adrianus maria jansen, 13 juni 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Doggycat Web Site

    Stamboom: Doggycat

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1879 lag rond de 19,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
  • De temperatuur op 26 oktober 1944 lag tussen 6,7 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 17 juni » IJsland wordt een parlementaire republiek naar Scandinavisch model, onafhankelijk van de overige Scandinavische landen.
    • 12 augustus » Van het Italiaanse dorpje Sant'Anna worden vrijwel alle burgers, in totaal 560, door de 16e Panzergrenadierdivisie van de Duitse SS, vermoord.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.
    • 21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1944 » William Temple (63), Anglicaans aartsbisschop van Canterbury
  • 1955 » Arne Eggen (74), Noors componist/organist
  • 1957 » Nikos Kazantzakis (74), Grieks schrijver
  • 1959 » Ernst Fast (78), Zweeds atleet
  • 1964 » Agnes Miegel (85), Duits dichteres en schrijfster
  • 1966 » Alma Cogan (34), Engels zangeres

Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred Willems, "Stamboom Familie Willems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fred-willems/I266.php : benaderd 5 maart 2026), "Adrianus Maria Jansen (1879-1944)".