Stamboom Fred Schmitz » Maria Theresia Stevens (1895-1988)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia Stevens 


Gezin van Maria Theresia Stevens

Zij is getrouwd met Heinrich Wilhelm Extra.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1922 te Schinnen, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Mathijs Extra  1926-1927
  2. (Niet openbaar)
  3. Jozef Gerard Extra  1937-2018 
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theresia Stevens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia Stevens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 november 1895 lag rond de 4,2 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
      • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
    • De temperatuur op 18 januari 1922 lag tussen -2,1 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • De temperatuur op 19 april 1988 lag tussen 13,2 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 18 april » De Jeruzalemse rechtbank wijst "zonder enige twijfel" de Oekraïner John Demjanjuk aan als de oorlogsmisdadiger bijgenaamd "Ivan de Verschrikkelijke" uit het nazi-concentratiekamp Treblinka.
      • 8 mei » Herverkiezing van François Mitterrand als president van Frankrijk met 54% van de stemmen tegen 46% voor Jacques Chirac.
      • 10 juni » De openingswedstrijd van het Europees kampioenschap voetbal 1988 wordt gespeeld.
      • 15 augustus » Bij een busongeluk in Noorwegen vallen zestien doden, onder wie twaalf kinderen.
      • 19 september » Zwemmer Duncan Armstrong uit Australië scherpt bij de Olympische Spelen in Seoel het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,25. De mondiale toptijd stond met 1.47,44 op naam van Michael Gross.
      • 1 december » De eerste Wereldaidsdag wordt gehouden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1893 » Ernst Grünfeld, Oostenrijks schaker († 1962)
    • 1893 » Lou Onvlee, Nederlands taalkundige, hoogleraar en zendeling († 1986)
    • 1896 » Harry Prieste, Amerikaans schoonspringer († 2001)
    • 1896 » Jan Roos, Nederlands straatartiest († 1979)
    • 1896 » Klement Gottwald, president van Tsjechoslowakije († 1953)
    • 1897 » Ruth Etting, Amerikaans zangeres en actrice († 1978)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stevens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Fred Schmitz is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fred Schmitz, "Stamboom Fred Schmitz", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fred-schmitz/I355.php : benaderd 15 maart 2026), "Maria Theresia Stevens (1895-1988)".