Stamboom Fortuin, oorsprong Wymbritseradeel » Rika Fortuin (1908-1980)

Persoonlijke gegevens Rika Fortuin 


Gezin van Rika Fortuin

Zij is getrouwd met Teunis van Maanen.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1934 te Sully, Iowa, V.S., Iowa, Verenigde Staten, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rika Fortuin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rika Fortuin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rika Fortuin

Taede Fortuin
1842-1884
Rigtje Alkema
1849-1931
Pieter Roozendaal
± 1831-1909
Ruurd Fortuin
1882-1952

Rika Fortuin
1908-1980

1934

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Rika Fortuin



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 april 1908 lag tussen -0,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 22 februari 1934 lag tussen 3,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
      • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • De temperatuur op 2 januari 1980 lag tussen -2,1 °C en 2,9 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 22 januari » In de Sovjet-Unie wordt atoomgeleerde en Nobelprijswinnaar Andrej Sacharov gearresteerd. Hij wordt later verbannen naar Gorki.
      • 3 maart » In Amsterdam wordt met tanks de barricade van krakers in de Vondelstraat doorbroken.
      • 21 maart » President Jimmy Carter kondigt een Amerikaans boycot af van de Olympische Zomerspelen 1980 van Moskou.
      • 1 april » De NOS begint met Teletekst.
      • 19 april » Na 577 afleveringen is Pipo de Clown voor het laatst op tv.
      • 27 augustus » Jean-René Bernaudeau wint de eerste editie van de Franse eendaagse wielerwedstrijd Ronde van de Vendée.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fortuin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fortuin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fortuin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fortuin (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Piet Fortuin, "Stamboom Fortuin, oorsprong Wymbritseradeel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fortuin/I1003.php : benaderd 24 september 2026), "Rika Fortuin (1908-1980)".