Stamboom Foppes » Johannes Krekt (1882-1961)

Persoonlijke gegevens Johannes Krekt 


Gezin van Johannes Krekt

Hij is getrouwd met Anne Antje de Vries.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1906 te Schoterland, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Krekt  1911-1984 
  2. Jan Krekt  1913-1980 
  3. Janke Krekt  1923-2002

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Krekt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Krekt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Krekt

Johannes Krekt
1882-1961

1906
Jan Krekt
1913-1980
Janke Krekt
1923-2002

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1882 lag rond de 16,4 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 26 juli 1906 lag tussen 9,0 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • De temperatuur op 15 februari 1961 lag tussen 1,7 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 24 mei » Cyprus wordt lid van de Raad van Europa.
      • 15 juni » DDR-leider Walter Ulbricht verklaart 'Niemand is van plan een muur te bouwen'.
      • 2 augustus » Eerste optreden van de Beatles als de huisband in de Cavern Club in Liverpool, Engeland.
      • 23 augustus » Ranger 1 wordt gelanceerd.
      • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
      • 9 december » In Israël wordt Adolf Eichmann schuldig bevonden aan oorlogsmisdaden tegen Joden in de Tweede Wereldoorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Krekt

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Krekt.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Krekt.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Krekt (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Foppes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jochem Foppes, "Stamboom Foppes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-foppes/I3629.php : benaderd 31 december 2025), "Johannes Krekt (1882-1961)".