Stamboom Foppes » Douwe Leistra (1907-2002)

Persoonlijke gegevens Douwe Leistra 


Gezin van Douwe Leistra

Hij is getrouwd met Dieuwke Boonstra.

geen kinderen

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1933 te Tietjerksteradeel, hij was toen 25 jaar oud.


Notities over Douwe Leistra

veehouder in Tjaard onder Wirdum

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Douwe Leistra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Douwe Leistra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Douwe Leistra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 september 1907 lag tussen 5,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 10 mei 1933 lag tussen 7,0 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
      • 30 augustus » Oprichting van Air France.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 25 juni 2002 lag tussen 8,5 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Officiële ingebruikneming van de euro in Europese Economische en Monetaire Unie als wettig betaalmiddel samen met Andorra, Monaco, San Marino en het Vaticaanstad.
      • 6 maart » Pim Fortuyn wint in Rotterdam met Leefbaar Rotterdam de gemeenteraadsverkiezingen.
      • 31 maart » Na een grote aardbeving in de Taiwanese hoofdstad Taipei storten twee hijskranen van de 56ste verdieping van de Taipei 101 naar beneden. Vijf mensen komen om het leven.
      • 23 juli » Opening van het King Power Stadium, dat aanvankelijk Walkers Stadium heet, een voetbalstadion in de Engelse stad Leicester.
      • 10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.
      • 16 oktober » Ministers Eduard Bomhoff en Herman Heinsbroek treden af. Dezelfde dag biedt het voltallige kabinet-Balkenende I het ontslag aan aan de koningin.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leistra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leistra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leistra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leistra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Foppes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jochem Foppes, "Stamboom Foppes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-foppes/I2096.php : benaderd 1 januari 2026), "Douwe Leistra (1907-2002)".